Naša spoločnosť FLORA SERVIS GROUP, s.r.o., sa zaoberá výrobou a dodávkami nasledovného sortimentu:

  • DETSKÉ IHRISKÁ
  • MESTSKÝ MOBILIÁR
  • PRÍSTREŠKY A AUTOBUSOVÉ ZÁSTAVKY
  • WORKOUT A FITNESS PRVKY
  • BEZPEČNOSTNÉ DOPADOVÉ PLOCHY – EPDM liata guma, gumové zatrávňovače, umelá tráva

Ponúkame Vám výrobný program zostáv detských ihrísk. Naša firma sa zaoberá výrobou a výstavbou prvkov pre detské ihriská, už od roku 1993, výroba začala v Českej republike pod značkou spoločnosti FLORA SERVIS, kde sa doteraz vyrába prevažná časť našich detských prvkov. Od tejto doby máme značné skúsenosti s vývojom, výrobou a výstavbou detských ihrísk.

Taktiež máme pre Vás ponuku vonkajších fitness prvkov.

Každoročne realizujeme na Slovensku viac ako 100 projektov výstavby detských ihrísk a prvkov drobnej architektúry.

V súčasnej dobe ponúkame širokú škálu výrobkov – jednu z najrozsiahlejších v Slovenskej republike. Sme pripravení Vám podľa možností poradiť s rekonštrukciou, prípadne s výstavbou nového detského ihriska.

Naše výrobky sú konštruované tak, aby pri čo najvyššom počte herných aktivít spĺňali bezpečnostné náležitosti a najmä sa páčili deťom.

Okrem detských ihrísk vyrábame i mestský mobiliár a prístrešky . Taktiež zastupujeme špičkových zahraničných výrobcov, ktorý dlohodobo patria medzi celosvetových lídrov v oblasti dodávok mestského mobiliáru. Máme pre Vás širokú ponuku nasledovných produktov, v rôznorodom materiálovom prevedení : lavičky, odpadkové koše, kvetináče, informačné tabule a citylighty, bicyklove stojany, zábranne stĺpy a zábradlia, stromové mreže, picie fontány. Prístrešky pre cestujúcich, prístrešky pre vozidla, prístrešky pre bicykle a pod..

Spolupracujeme s veľkými stavebnými spoločnosťami, developermi a renomovanými architektami. Našimi zákazníkmi sú taktiež mestá a obce, materské a základne školy ale v značnej miere developerské a stavebné spoločnosti.

Detské ihriská

Na základe skúseností z tisícov realizácií sme Vám schopní odporučiť, vyrobiť a nainštalovať to najlepšie ihrisko z kovu alebo z dreva (smrek, dub, agát), vrátane bezpečnostných dopadových plôch. Vo výrobe používame kvalitné materiály, ktoré v kombinácii s povrchovými úpravami zaručujú dlhodobú odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Svojim zákazníkom poskytujeme komplexné riešenie. Popri dodávke detských ihrísk Vám dodáme všetky nevyhnutné doplnky od mobiliáru až po bezpečnostné dopadové povrchy a oplotenia. Vyrábame aj vonkajšie fitness a workout prvky, ktoré sú v súčasnej dobe veľmi obľúbené. Všetky naše prvky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné certifikácie, sú vyrobené z kvalitného materiálu a dobre vyzerajú. Odporúčame využiť našu odbornú montáž, aby sme mohli garantovať Vašu stopercentnú spokojnosť.

Mestský mobiliár

Pri výrobe a dodávkach mobiliáru je pre nás vždy na prvom mieste funkčný design a kvalita.Kvalita a funkčný design majú svoju cenu. Vyrábame mobiliár nadčasový, ktorý osloví používateľa teraz aj za mnoho rokov. Snažíme sa, aby zákazník získal v našich výrobkoch dlhodobú hodnotu. Vďaka našej firemnej kultúre, prepracovanej logistike a premyslenému portfóliu produktov môžeme ponúknuť priaznivé ceny skutočne každému. 

Dizajn a filozofia

Sme partnerom všetkých, ktorí vnímajú verejný priestor ako výzvu. Či sa jedná o architektov, realizačné firmy alebo investorov. Vďaka zázemiu dizajnového a konštrukčného tímu a našim bohatým skúsenostiam z mnohých realizácií, hľadáme vždy to najlepšie riešenie pre danú lokalitu. Usilujeme sa o to, aby mobiliár ladil s okolím a dotváral jeho estetickú hodnotu.Neexistuje  pre nás malý projekt. Rovnaké úsilie venujeme dodávke kompletného mobiliáru pre veľké mesto ako aj inštalácii niekoľkých lavičiek v malej obci. 

Výroba a technológia

Dizajn našich výrobkov zaisťuje univerzálne použitie. Naše produkty vieme prispôsobiť Vašim potrebám. Pokiaľ to je nutné, upravíme rozmery, farebnosť alebo aj materiálové zloženie tak, aby mestský mobiliár presne spĺňal Vaše predstavy.Aj napriek maximálnemu používaniu najmodernejších CNC technológií je stále pri výrobe nášho mobiliáru využívané veľké množstvo ručnej práce založenej na remeselnej zručnosti našich pracovníkov pri výrobe jednotlivých komponentov aj ich montáži, ako aj na odbornosti montérov pri inštalácii hotových výrobkov v mieste ich určenia.

Prečo si vybrať práve nás?

DIZAJN

Navrhujeme a vyrábame mobiliár zodpovedajúci 21. storočiu. Vyrábame mobiliár nadčasový, ktorý osloví používateľa teraz aj po rokoch. Snažíme sa, aby zákazník získal v našich výrobkoch dlhodobú hodnotu.

FUNKČNOSŤ

Krásne je to, čo je funkčné. Vyrábame mestský mobiliár, ktorý bezchybne slúži na svoj pravý účel – na relaxáciu, úkrytu pred nepriazňou počasia, navigáciu a informovanosti návštevníkov a udržanie čistoty verejných priestranstiev.

FLEXIBILITA

Dizajn našich výrobkov zaisťuje ich univerzálne použitie. Pokiaľ to ale bude naozaj nutné, môžeme upraviť rozmery, farebnosť alebo aj použité materiály tak, aby mestský mobiliár presne spĺňal vaše predstavy

CENY

Chránime investíciu klientov vhodne vybranými materiálmi, ale aj odolnosťou výrobkov proti vandalizmu. To všetko pri neustálom strážení ekonomickej stránky celého procesu tak, aby naše výrobky aj naďalej zostali cenovo dostupné.

SLUŽBY               

Svojim zákazníkom ponúkame kompletnú realizáciu mobiliáru a detských ihrísk ( návrh-výroba-inštalácia) a taktiež zabezpečujeme záručný i pozáručný servis.